Solar Hybrid UPS

Yükselen enerji maliyetleri ve bunun yanı sıra son yıllarda oldukça ucuzlayan solar sistemler, hybrid sistemleri cazip hale getirmiştir. Hybrid UPS akıllı kontrol algoritması sayesinde yük tarafından çekilen enerji güneş panelleri, akü ve şebekenin koordinasyonu ile paylaşımlı olarak sağlanır. Güneş panelleri, birincil enerji kaynağı olarak kabul edilir.

Akıllı sistem, panellerden alabildiği maksimum enerjiyi yüklere aktarır. Solar enerjinin yetersiz kaldığı durumda (kapalı havalarda veya geceleri) yükler şebeke ve akü grupları ile desteklenir.

Solar enerji Hybrid-UPS tarafından birincil enerji kaynağı olarak tercih edildiği için bir süre sonra sistem kendini amorti edecek ve tüketiminizin büyük bölümünde tasarruf sağlanacaktır.

Apartman çatısına kurulum yapılarak merdiven aydınlatma, asansör,..vb ortak sistemler beslenebilir. Hybrid özelliğine ek olarak,akıllı kontrol sistemi sayesinde internet bağlantısı olan bir mobil cihaz ile gerçek zamanlı uzaktan izleme yapılabilir.

Geleneksel on-line UPS gibi, herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan her türlü elektriksel problemlere karşı tam koruma sağlar.

Aşağıdaki yönergeler solar sistemden maksimum fayda sağlamak için takip edilmelidir:

- Dört mevsim maksimum derecede enerji üretebilmek için Fotovoltaik kurulumun yapılacağı alanın güneye olan açısı mümkün olduğunca sıfır olacak şekilde arazi, çatı tahsisi yapılmalıdır.

- Panel montajlarının yapılacağı konstrüksiyon eğimi 30 derece olacak şekilde tasarım yapılmalıdır. Eğimli bina çatıları için var olan çatı eğimini kullanmak kurulum maliyetinizi düşürecektir.

Teklif almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun ve gönderiniz. İhtiyaçlarınızı detaylı olarak görüşmek amacıyla en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Teklif Talep Formu

(*) Doldurulması zorunlu alanlar
Ad & Soyad(*)
Please type your full name.

E-posta(*)
Invalid email address.

Telefon(*)
Invalid Input

Firma
Invalid Input

Kurumsal olmayan taleplerde doldurulmasina gerek yoktur.

Solar sistemin kurulacağı yer(*)
Invalid Input

Adres bilgilerini veya posta kodunu giriniz.

Solar sisteminizin kurulacağı yüzeyin boyutları [ Uzunluk x Genişlik (metre)](*)
Invalid Input

Tam olarak bilinmediği durumlarda yaklaşık bir değerde verilebilir.

Aşağıdaki metin alanına projeniz ile ilgili diğer detay bilgileri girebilirsiniz.
Açıklamalar:
Invalid Input

Aşağıdaki “Browse” butonuna basarak bilgisayarınızdan bize göndermek istediğiniz bir dökümanı form,a ekleyebilirsiniz.
Yüklemek için dosya seçiniz
Invalid Input

.doc, .xls, .pdf ve .zip uzantılı dosyaları sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleyebileceğiniz maksimum dosya boyutu 2 MB'dır.
Formu göndermek için “submit” butonuna basınız. Girdiğiniz bilgilerin hepsini silmek isterseniz “reset” butonuna basınız.

Suelo para vivienda colectiva en Bertamiráns, cerc...